O mnie

Kim jestem?

Cześć, jestem Ula, rocznik ’80. Jestem szczęśliwą mamą trójki cudownych dzieci (Najstarsza ma 9 lat, Średni 2, a Najmłodszy dopiero 4 miesiące), zakochaną w swoim mężu żoną, kobietą o milionach pomysłów, szukającą harmonii w życiu codziennym, pomiędzy tym co fizyczne, emocjonalne i duchowe. Tak więc moje ciało lubi chodzić po górach, porządnie się zmęczyć, moje serce odnajduje ukojenie w byciu tu i teraz w relacjach z bliskimi i z naturą, moja dusza natomiast lubi sobie poodpoczywać w cieniu Bożych skrzydeł. Lubię złoto, stąd od lat poszukuję złotego środka pomiędzy tymi wszystkimi sferami mojej osoby, jeszcze go nie odnalazłam, za to mam kolekcję złotych kolczyków i parę filiżanek ze złotymi uszkami 🙂

Z zawodu jestem grafikiem i mam za sobą kilkanaście lat doświadczenia w pracy projektanta. Zanim urodziłam drugiego synka miałam okazję sprawdzać się jako dyrektor artystyczny w studiu projektowym, gdzie w fajnym teamie kreowaliśmy nowe, estetyczne byty. Teraz odnajduję się w macierzyństwie, ale moja kreatywna część nie śpi więc dlatego obecnie najczęściej spełniam się twórczo fotografując.

Fotografia

Traktuję ją dosłownie jako malowanie światłem, ponieważ kocham światło dzienne i to w jaki sposób taka forma fotografowania wpływa na proces twórczy. Światło dzienne jest piękne, naturalne i nieprzewidywalne. Uwielbiam fotografować jedzenie, kwiaty, oraz bliskich mi ludzi. Efekty mojej pracy z kulinariami można zobaczyć na blogu kulinarnym  foodnotes.pl oraz powiązanym z nim instagramem.

Mam na swoim koncie parę wyróżnień w kategorii fotografii kulinarnej (1sze miejsce w konkursie Wedla, 1sze miejsce w konkursie fotografii kulinarnej Menufaktura 2015).

Daylight Stories

Ponieważ moje zainteresowania są o wiele szersze, niż tylko kulinaria, postanowiłam stworzyć tego bloga. Chcę tutaj zaprezentować zdjęcia mojej codzienności, a także pisać o tym co we mnie aktualnie jest, z czym się zmagam i co mnie zafascynowało. Lubię dzielić się swoimi odkryciami, sprawdzonymi pomysłami i patentami. Obiecuję od czasu do czasu zaprojektować dla Was, czytelnicy, którzy tu traficie, jakieś proste i przydatne projekty do wydrukowania.

Daylight Stories – czyli historie codzienne, w naturalnym, dziennym świetle.

Zapraszam!

Reklamy